Jak rozumieć ten wynik badania per rectum?

Opis wyniku badania Per rectum banka odbytnicy pusta.Napiecie zwieraczy prawidlowe.Wstepnica,poprzecznica ,zstepnica bez zmian.w esicy drobna malformacja naczyniowa ,rectum bez zmian.JaK ZINTERPRETOWAĆ TEN WYNIK BADAŃ?

Jeżeli malformacja naczyniowa nie daje objawów (np. krwawienia) to nie ma powodów do niepokoju. Innych nieprawidłowości nie opisano.