USG prostaty i badanie per rectum
witam.mialem badanie usg prostaty i badanie per rectum wszystko dobrze. .badalem sie gdyz w badaniu usg ogolnym 3 miesiace wczesniej wusg wyszlo drobne zwapniena na prostacie ktore na usg u urologa nie wyszly. z objawow raz na pol roku tepe bole krocza trwajace kilka dni..co jaki czas badac prostate wujek zmarl wwiieku 75 na raka prostaty a tato zaczal chorowac od 50 roku na prostate?

MĘŻCZYZNA, 36 LAT ponad rok temu
Aleksander Ropielewski
79 poziom zaufania
Co roczne badanie poziomu PSA (zakłądając że obecnie jest on w normie) i ew. badanie USG w przypadku niepokojących wyników lub objawów.