Czy to zgrubienie w odbycie to hemoroid?

Dzień dobry! Jestem mężczyzną i mam 27 lat. Jakieś 2 tygodnie temu zauważyłem u siebie krew na bieliznie, wystraszylem się, więc postanowiłem zaobserwować stolec. Zauważyłem na nim świeżą krew. Tak samo na papierze toaletowym (krew była jasno czerwona) do tego doszło swędzenie odbytu i mokra bielizna w okolicach odbytu o dziwnym zapachu, taki jakby śluz. Poszedłem do lekarza rodzinnego i po wywiadzie i wykonaniu badania per rectum stwierdził, że to są hemoroidy. Dostałem maść, wprowadzając ją do odbytu czuję jakieś dziwne zgrubienie, jakby coś mi tam przedzkadzalo. Czy to może być ten hemoroid? Boję się, że lekarz źle mnie zdiagnozowal i przeoczyl coś ważnego. Pozdrawiam
MĘŻCZYZNA, 26 LAT 3 tygodnie temu

Dzień dobry,

Proszę wybrać się na diagnoza do lekarza prokotologa. Lekarz proktolog zajmuje się profilaktyką, diagnostyką oraz leczeniem chorób związanych z jelitem grubym i odbytem.

Pozdrawiam

Martyna Dudzińska