Gronkowiec złocisty w gardle u 3-letniego syna

Moj 3 letni synek od dwoch lat boryka sie z gronkowcem złocistym w gardle wrazliwym tylko na metycylinę oraz biseptol ,a opornym na erytromycynę i dalacin,co powoduje , ze,co jakis czas przechodzi tez na oczy- dostaje gronkowca zlocistego w oczach i ma po 15sztuk gradowek w obydwoch oczkach, ktore nie reaguja na zadne krople czy masci okulistyczne z antybiogramu. Paru lekarzy stwierdzilo , iz moze powodem bedzie tez jakas alergia ,ktora prawdopodobnie zaostrza ten caly proces!!

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Alergia może zaostrzać występujące objawy. Proszę stosować się do zaleceń lekarza prowadzącego.