Gruczolak przysadki a niski poziom testosteronu

Miesiąc temu zdiagnozowano u mnie gruczolaka przysadki, mam także niski testosteron. Do leczenia włączono Norprolac w dawce 75. Biore pełną dawke od 2 tyg. Mam różne objawy ubezoczne takie jak bezsenność, nudności oraz co najgorsze lęki, boje się wyjść z domu. Czy to normalne ? Czy objawy te ustąpią. Obserwuje też brak wzrostu zarostu na twarzy

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza prowadzącego leczenie. Po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.