Guzki za uszami u dziecka

nasz synek ma kilka widocznych guzikow z tyłu głowy za uszami, do tego jeszcze wysypka na brzuchu i plecach. Czy to cos poważnego?

Lek. Marta Gryszkiewicz

Opisane objawy nie są charakterystyczne dla konkretnej jednostki chorobowej. Wskazana jest wizyta u pediatry. Niezbędne jest przeprowadzenie badania klinicznego, która umożliwi ocenę stanu faktycznego oraz jeśli to konieczne lekarz zleci dodatkowe badania