Inne wspomnienia partnerów dotyczące stosunku

Czy z moją głową jest coś nie tak? Uprawialiśmy sex z narzeczoną wiele razy. Zawsze mówiliśmy sobie, że nie możemy przed ślubem, ale robiliśmy to. Ostanim razem było inaczej. Ja pamiętam co innego i moja narzeczona co innego. Ja pamiętam jak po cichu, ledwo slyszalnie mówiła że nie możemy przed ślubem, a ona pamieta, jak krzyczała że nie chce, że ją to boli. Jak to możliwe, że nie słyszałem? Nie chciałem jej zgwałcić.

Dzień dobry!

Niestety, nie jest możliwe, aby ktokolwiek poza Państwem, na podstawie tych informacji, odgadnął, co rzeczywiście się stało, jaki był przebieg zdarzeń. Zachęcam do wspólnej wizyty, razem z partnerką, u psychologa-psychoterapeuty.

Pozdrawiam!