Interpretacja wyniku rezonansu magnetycznego barku

Dzień dobry proszę o pomoc w zinterpretowaniu wyników z rezonansu magnetycznego barku.Lekarze mówią o operacji nie wiemy co robić .To jest wynik :Niejednorodny sygnał i nieregularne obrysy więzadeł obrąbkowo-ramiennych:środkowego i dolnego.Cechy uszkodzenia tych więzadeł.Pęknięcie obrąbka ramiennego w przednio-górnej części W celu dokładnej oceny powższysh struktur proponuję wykonanie artrografii MR lub artroskopii.Bardzo proszę o pomoc czy wystarczą jakieś rehbilitacje masaże .....

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Trudno podważać opinię lekarza, który ma możliwość pełnego badania oraz oceny wyników wszystkich badań. W celu potwierdzenia diagnozy warto wykonać badanie MR.