Jak interpretować te wyniki testu w 3 dniu cyklu?

Witam , mam 23 lata miałam robione badanie Acth z Synactenem , moje wyniki : 17OHP 2,48 NG/ML - bez leku 17OHP 4,23 NG/ML - po 30 min po podaniu leku 17 OHP 5,27 NG/ML - po 1 h po podaniu leku. Test był wykonywany w 3 dniu cyklu. Proszę o interpretację.

Szanowna Pani, niestety z poziomu portalu nie jestem w stanie pomóc, interpretacją powinien zająć się lekarz prowadzący