Jak interpretować wyniki badan TSH u osoby odczuwającej osłabienie?

Witam mam 32 lata zrobiłem sobie tsh z powodu męczliwości,osłabienia ,rozdrażnienia,nietolerancji ciepła i nadmiernej potliwości.Mój wynik to0,977 ulU/mi pół roku temu wynosił 1,120 ulU/ml.Wiem że te wyniki są w normie ale dlaczego tak się czuję co mam dalej zrobić ze sobą może zbadać ft3 i ft4?Dodam że mam wysoki cholesterol 5,56mmol/l a rok temu wynosił 5,55 i trójglicerydy teraz 3,95 mmol? a rok temu2,02.HDL i LDL poniżej normy,wskaznik aterogenny 6,4(2,00-4,00)

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna dalsza diagnostyka proszę udac się do lekarza rodzinnego