Jak karmić 8-tygodniowe dziecko?

Witam,mój synek ma 8tygodni karmie go bebiko 1 ,od samego początku bardzo ulewa tzn. cofa mu sie pokarm nawet dwie godziny po jedzeniu i przejada polyka...dodatkowo mial problem z brzuszkiem pediatra zalecil nam w dzień podawać bebiko ha a na noc bebiko ar ...ale nie sadze żeby to bylo dobre dla jego brzuszka...proszę podpowiedzieć czy zastosować się do rady czy zmienić lekarza

Lek. Michał Lenard

Dopiero jeżeli zalecenia lekarza nie pomogą, wówczas sugeruję skonsultować problem z drugim pediatrą. Pozdrawiam!