Jak leczyć raka piersi u 61-latki?

Witam, zdiagnozowano u mnie nowotwór piersi - kobieta lat 61 oto wynik --- proszę o interpretację czy jest to bardzo źle --- czy źle ale nie tragicznie .? Rak inwazyjny bez specjalnego typu Typ G2 , w nacieku raka brak przewodów DCIS oraz cech lifoanginoinwazji i cech naciekania okołonerwowego . receptory estrogenowe 0% receptory progestrenowe 0% HER -2 w częsci inwazyjnej (2 ) Iki67 do 30% komórek nowotworowych prosze o interpetacje

Lek. Paweł Szadkowski

Niestety na podstawie tylko wyniku histopatologicznego nie można odpowiedzieć pani na pytanie. Do oceny rokowania jest konieczna dokładna ocena pani stanu klinicznego z ewentualnym zajęciem węzłów chłonnych i oceną przerzutów odległych. Sugeruję pilnie skontaktować się ze swoim onkologiem.