Jak leczyć zniekształcenia powstałe na skutek wypadku?

Witam Nie całe 2 tygodnie temu miałam wypadek rowerowy w którym doznalam urazu policzka od wewnątrz pękł mi wzdłuż linii dolnych zębów .Nadal mam spuchniete brodę mimo iż lekarz mówił że nie mam nic peknietego. Mam zgrubienia na policzkach w miejscu zrosniecia dość zniekształcaja brodę .Czy jest szansa że to się wchłonie ? Czego używać ?

Lek. Michał Lenard

Tak, prawdopodobnie zgrubienia się wchłoną. Może Pani użyć maści przyspieszających gojenie się ran, które są dostępne w aptekach bez recepty. Pozdrawiam!