Jak poradzić sobie z kłopotami z odżywianiem?

Witam, Od dwóch tygodni mam kłopot z odżywianiem, w pracy przez 7h nie mam czasu na jedzenie, potrafię nie jeść do godziny 16, będąc od 6 rano na nogach. Zdarza mi sie wymiotować, wydaje mi sie ze to z nerwów. Jak mogę sobie z tym poradzić?

Witam serdecznie,

najlepszym rozwiązaniem jest konsultacja i wsparcie dietetyka oraz psychologa. Emocje, stres często wpływają na zaburzenia odżywiania. Nalezy usystematyzować dietę i wyciszyć sie psychicznie. Zdaję sobie sprawę że w tych czasach każdy z nas jest zabiegany (ja również znam to z własnego doświadczenia) ale pamięta Pani że zdrowie jest najważniejsze!

W razie dodatkowych pytań lub zainteresowania konsultacją zachęcam do kontaktu:
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk

Dzień dobry,

bardzo ważne jest zjedzenie I śniadania i później kolejnych posiłków w pracy ( minimum 1).
To zagwarantuje Pani dobre samopoczucie i lepszą tolerancję stresu ( który prawdopodobnie jest przyczyną wymiotów). Częste wymioty mogą doprowadzić do niedożywienia organizmu - może warto zastanowić się nad konsultacją u dietetyka, który pokaże Pani, że zdrowa dieta nie musi być trudna i czasochłonna,

Pozdrawiam
Joanna Wardenga