Jak usunąć drugi podbródek?

Witam mam kwadratową twarz jak mówię to widocznie pojawią mi się drugi podbródek co robić?

Witam,
Jest Pani bardzo młodą osobą w związku z tym wykluczam utratę jędrności skóry:)
Jeśli chodzi o drugi podbródek, myślę że warto by go zobaczyć i ustalić przyczynę. Dopiero wtedy będzie można proponować zabiegi.
Pozdrawiam:)

Powinna Pani udać się do gabinetu medycyny estetycznej i skonsultować obecny wygląd podbródka. Istnieje kilka metod poprawy wyglądu, jednak po dokładnym obejrzeniu Pani i poznaniu Pani oczekiwań lekarz będzie mógł zaproponować najlepsze rozwiązanie.

Dzień dobry,

Warto udać się do specjalisty, który po bezpośredniej konsultacji będzie w stanie zaproponować właściwe rozwiązanie.

Pozdrawiam