Jak wyleczyć szumy uszne podczas ciąży?

Witam, jestem w 20 tc, od kilku dni miewam szumy uszne które powoli doprowadzają mnie do szału. Laryngolog nic nie widzi a w zasadzie dwóch nic nie widzi. Boję się że zrobiło mi się coś złego w glowie. Czasem w uszy mnie swedza ale bardzo rzadko. Proszę o pomoc.

Na tak postawione pytanie nie można w ogóle odpowiedzieć ponieważ nie ma jednej skutecznej metody leczenia szumów usznych które mogą być spowodowane tak mnogą ilością przyczyn że trudno jest w ogóle nawet domniemywać co mógłbym pani pomóc proponuję zgłosić się do osoby która zajmuje się Diagnostyka i leczeniem zawrotów głowy a nie do przypadkowych laryngologów