Jak zinterpretować mój opis badania kręgosłupa?

Witam serdecznie od jakiegoś czasu odczówam ból w dole kregoslupa , ustaje w pozycji leżacej. Lekarz diagnozował poprzez podniesienie nog. Bol okropny. Wynik rezonansu: Łagodne lewowypukle skrzywienie kregoslupa ledźwiowego. Spłycenie lordozy lędźwiowej. Sacrum acutum. Prawidlowy sygnal i wysokosc krazkow miedzy kregowychw tym odcinku. Niewielkie zaostrzenia przednich krawedzi trzonow kregow. W stawach miedzykregowych maluch zmian przeciazeniowo odczynowo zapalne, z ppdchrzestna sklerotyzacja oraz obecnoscia plynu w jamach stawow. W odcinku Th12-s1 uwypuklenia pierscieni wloknistych, zmodelowaniem worka oponowego, bez ucisku na struktury nerwowe. Wymiary kanalu w normie, rdzen kregowy jednorodny, stozek na poziomie L1 Bede wdzieczna za interpretacje Pozdrawiam

Do pełnej konsultacji neurologicznej. Ważny stan ogólny i neurologiczny, tryb życia, pracy i sprawność Pacjenta
Obraz MRI do interpretacji klinicznej . " opis MRI : Wynik rezonansu: Łagodne lewowypukle skrzywienie kregoslupa ledźwiowego. Spłycenie lordozy lędźwiowej. Sacrum acutum. Prawidlowy sygnal i wysokosc krazkow miedzy kregowychw tym odcinku. Niewielkie zaostrzenia przednich krawedzi trzonow kregow. W stawach miedzykregowych /?maluch ?/ zmian przeciazeniowo odczynowo zapalne, z podchrzestna sklerotyzacja oraz obecnoscia plynu w jamach stawow. W odcinku Th12-S1 uwypuklenia pierscieni wloknistych, z modelowaniem worka oponowego, bez ucisku na struktury nerwowe. Wymiary kanalu w normie, rdzen kregowy jednorodny, stozek na poziomie L1 " Opisane niewielkie zmiany zwyrodnieniowe... Ważna pełna ocena stanu zdrowia, waga, ciśnienie, wyniki laboratoryjne, Ważny tryb życia, pracy, stosowana gimnastyka . Jakie stosowano leki i z jakim skutkiem ?? Pozdrawiam i zapraszam
Pozdrawiam i zapraszam