Jaka może być przyczyna problemów z przełykaniem?

Witam, od trzech tygodni mam problem z przełykaniem i uczucie że coś stoi mi w gardle. Dodatkowo suchość w gardle i zmieniony głos. Budząc się rano bardzo szybko bije mi serce i czasem czuje dość mocny kujacy ból od serca.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić dalsze postępowanie diagnostyczno terapeutyczne