Jakie i w jakiej częstotliwości posiłki spożywać?

Witam, chciałabym się dowiedzieć jakie i w jakiej częstotliwości posiłki spożywać przy takich wynikach glukoza na czczo 93,96 po 1 h 92,29 po 2 h 114,50 insulina na czczo 6,8 po 1 h 47,0 po 2 h 65, po godzinie jestem bardzo senna, mam problemy z trawieniem, wczoraj pół h po posiłku cukier wynosił 99,1h po 89, 1,5 h po 98. 2 h po 111 z góry dziękuję za wszelakie sugestie wiem że mam problem z insuliną i staram się odżywiać zdrowo 55Kg, 170 cm

Przy insulinooporności przerwy po dużym posiłku powinny wynosić 3 h, a po mniejszym 2 h. Trzeba również wprowadzić dietę w oparciu o produkty z niskim i średnim indeksem glikemicznym i jeść przede wszystkim dużo warzyw. Dobry dietetyk powinien przeanalizować Pani sposób żywienia i wskazać błędy żywieniowe które mogą sprzyjać problemom z glukozą. Pozdrawiam