Jakie jest prawdopodobieństwo ciąży po stosunku bez zabezpieczenia?

Dzień dobry! Tabletki antykoncepcyjne biorę niemal od roku. Zdarzyło mi się nie wziąć około dwóch w poprzednim blistrze. Od momentu, kiedy zaczęłam nowe opakowanie biorę o regularnej porze, czyli o 21. Będąc na wyjeździe zdarzyło mi się spóźnić o maks 3h. Okres spóźnia mi się o 12 dni, powinnam dostać 10.06. Między mną a moim partnerem doszło do stosunku bez dodatkowego zabezpieczenia, aczkolwiek nie doszedł we mnie. Dodatkowo jego preejakulacja jest wręcz znikoma, o ile ma to jakieś znaczenie. Zastanawia mnie, jak duże jest prawdopodobieństwo ciąży w tym przypadku. Z góry dziękuję za odpowiedź!

Lek. Tomasz Budlewski

istnieje prawdopodobieństwo ciążę, proponuje oznaczyć poziom beta hcg i koniecznie udać się do lekarza ginekologa.