Jakie są normy wymiarów penisa?

czy penis o wymiarach 14.5cm w czsie erekcji i obwód 13cm to wystarczy bo jestem po 20 roku
Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, rozmiary członka mieszczą się w zakresie normy dla Europejczyków.

Witam, podane przez Pana wymiary nie odbiegają od przyjętych w naszej europejskiej populacji mężczyzn rasy tzw. kaukaskiej (białej). Gratulacje dla posiadacza... Pozdrawiam RH