Jakie środki stosować profilaktycznie przy kaszlu do inhalatorów mechanicznych?

Jakie środki stosować profilaktycznie i/lub przy kaszlu do inhalatorów mechanicznych (tłokowych). Jak często w ciągu dnia?

Milena Lubowicz

Profilaktycznie można stosować sól fizjologiczną, natomiast jeżeli chodzi o pozostałe preparaty dostępne są na receptę i ich podanie zależy od decyzji lekarza badającego.
Pozdrawiam