Kłucie po zabiegu zaćmy

Dzień dobry jestem 3 dzień po operacji zaćmy .Zaraz po zabiegu i następny dzień czułam się bardzo dobrze jakbym nie miała żadnej operacji ,ale dzisiaj czuję jakieś kłucia i przy mruganiu jakieś haczenie strasznie mnie to niepokoi . Proszę mi odpowiedzieć, czy to są normalne objawy.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy wymagają oceny lekarza prowadzącego. Proszę zatem udać się na wizytę kontrolną do lekarza okulisty.