Kołatanie serca, podwyższone ciśnienie a światłowstręt

Witam, od miesiąca mam bóle głowy, było kołatanie serca, podwyż.ciśnienie (już ok mam 120-130/70-80 tylko czasami wyższe).Byłem u lekarza dostałem leki na wirusówkę, którą wtedy miałem i zlecenie morfologii, wyniki idealne. Mija już miesiąc a mimo idealnych wyników nadal boli mnie głowa(pulsujący ból lub uciski), mam światłowstręt, szybko się męczę, czasami mam uciski w klatce piersiowej po środku lub po lewej jej stronie a idąc spać często odczuwam mocno swój prawidłowy puls.Co może mi dolegać?

Aleksander Ropielewski

Bez możliwości przeprowadzenia badania trudno jest mi to stwierdzić co może byćpowodem Pańskich dolegliwości. Objawy są mało specyficzne i wymagają pogłębienia diagnostyki, dlatego sugeruję kontakt z lekarzem.