Konieczność przyjęcia trzeciej dawki szczepionki Brocho-Vaxom

Witam. Lekarz rodzinny przypisal mi szczepionke Brocho-Vaxom, w listopadzie wzielam pierwsza serie, w grudniu druga. Czy musze wziac trzecia? Co jesli poprzestane na dwoch seriach?

Witam,
zgodnie zw wskazaniami należy przyjąć 3 serie preparatu aby była skuteczność.
W infekcjach przewlekłych podaje się przez 10 dni w miesiącu, przez 3 kolejne miesiące.