Krwawienia z łożyska o różnej częstotliwości
Witam Obecnie jestem w 30tc, od 12 tyg mialam krwawienia z lozyska o roznej czestotliwosci. Natomiast lozysko pracowalo jak nalezy. Ostatnie tygodnie juz nie krwawie. Niestety polozna zmartwilo tetno dziecka, skoki ponizej 120. Podczas 30 minutowego ktg odnotowano 4 takie zmiany. Dzis bylam na kontroli - sytuacja sie powtorzyla. Jutro kolejna kontrola. Dodam, ze moj puls jest odrobine za wysoki. Co moze byc przyczyna takich skokow? Na jakie postepowanie ewentualnie powinnam sie nastawic?

KOBIETA, 27 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
98 poziom zaufania
Witam! Opisane spadki częstości serca płodu mogą być wynikiem patologii łożyska, infekcji i wielu innych przyczyn. Póki co proszę postępować zgodnie z zaleceniami lekarza prowadzącego. Być może konieczna będzie jednak hospitalizacja.