Łagodne zapalenie mięśni u dziecka

Witam.syn 5 letni przed 3 tygodniami przeszedl lagodne ostre zapalenie miesni. Teraz wyniki unormowaly sie jedynie podwyzszone ma ilosci wapnia 2,7(nor.2,55) i fosforu1,65(nor.1,45).Poprzednio te wartosci byly w normie. Czy mam sie czego obawiac. O czym swiadcza takie wartosci i co powinnam dalej zrobic?

Lek. Tomasz Budlewski

Wartości nieznacznie odstają od normy, nie ma powodów do niepokoju, proszę jedynie dla własnego spokoju powtórzyć badania za około 3 tyg. Gdyby wartości były jeszcze wyższe proszę udać się do lekarza.