Czy wobec tego tkanka bliznowata w obrazie USG jest niewidoczna?

Dzień dobry, jakieś 2 tygodnie temu podczas rutynowego biegu zacząłem odczuwać ból w dolnej części łydki. Po ok tygodniu dolegliwości bólowe ustąpiły, miesiąc później przy próbie truchtu pojawił się ból w tym samym miejscu jednak nie tak intensywny. Badanie USG wykazało: stan po drobnym naderwaniu mięśnia płaszczkowatego - widoczna drobna blizna przy dolnym zarysie. Dwa tygodnie później w celu weryfikacji wykonałem drugie USG, na którym lekarz nie stwierdził zmian pourazowych, bliznowatych ani innych uchwytnych patologii. Czy wobec tego tkanka bliznowata w obrazie USG jest niewidoczna / nieodróżnialna od prawidłowej struktury mięśnia ?

Witam. Badanie USG jest badaniem bardzo subiektywnym. Jeden lekarz może coś zauważyć, czego inny nie widzi, szczególnie jeśli zmiany są niewielkie. Myślę, że tak jest w Pana przypadku.