Drobny podłużny obszar bliznowaty po operacji przepukliny pachwinowej

02.02.2016r miałem operację przepukliny pachwinowej z użyciem siatki , 04.04.2016 usg -widoczny jest drobny podłużny obszar bliznowaty zwł. w 1/3 dolnej blizny i z nieznaczną bolesnością odcinkową 27mm , odczuwam ból w okolicy rany przy dotyku , ból występuje podczas poruszania się , największe dolegliwości bólowe występują podczas przewracania się na łóżku , jak długo moga trwać takie bóle ? czy moge już wykonywać jakieś czynności wysiłkowe , co należy zrobić , czekać czy zrobic jakieś badania

Witam. Gojenie trwa = wgajanie siatki i przerastanie jej oczek przez tkankę bliznowatą, co zapewni wytrzymałość i zabezpieczy przed nawrotem. Cierpliwości. U każdego inaczej to przebiega.