Leczenie nerwicy lękowej i uczucie napięcia

Witam, Lecze się na nerwice lękową, od 4 dni biorę Setaloft 50 mg, ale czuje się po nim fatalnie, jestem bardzo spięty, mam kołatanie serca, nie mogę spać w nocy. Moje pytanie brzmi czy mogę zejść z dawki do połowy tabletki i po tygodniu wrócić do całej tabletki?

Witam,
Jeżeli podjął Pan leczenie farmakologiczne,proszę problem powierzyć lekarzowi prowadzącemu.Alternatywną formą leczenia jest psychoterapia,bowiem tam Pana reakcja będzie potraktowana również w kontekście sytuacyjnym,na tyle powiązanym z doświadczeniem i życiem,że będzie możliwa do zmiany i poprawy jakości tego życia.Można przed wizytą poczytać coś na temat w/w metod leczenia.
Zachęcam i pozdrawiam.

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza