Miejscowa bolesność kręgosłupa u 10-latki

Witam. Od jakiegos czasu moja 10 letnia corka skarzy sie na miejscowy bol kregoslupa w odcinku piersiowym. Bylam z nia u lekarza i Pani doktor stwierdzila ze to zapalenie nerwow i dala tabletki przeciwbolowe....poczatkowo przeszlo....ale dzis corka znow skarzy sie na ten sam bol.... zaczelam masowac kregoslup....i....w miejscu gdzie ja boli....moze to dziwne...ale jak by brakowalo kregu....jest miekki odcinek z dolkiem ktory ja strasznie boli....czy mam sie martwic...czy udac sie do lekarza ?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę udać się do lekarza. Być może konieczne będzie wykonanie zdjęcie RTG.