Mydło marsylskie a wpływ na skórę

witam mam pytanie odnoście składu mydła marsylskiego neutro zakupionego w supermarkecie :czy jest dobry dla skóry i czy można myć nim twarz, całe ciało i włosy?i czy nie ma żadnych drażniących substancji. Podaję skład i dziękuję z góry za pomoc:sodium palmate, sodium cocoate, aqua, sodium chloride, tetrasodium edta, tetrasodium etidronate, citronellol, hexyl (coś ale nie wiem bo odciełam napis przez pomyłkę)

Aleksander Ropielewski

Generalnie jest to bezpieczny środek higieniczny i u większości osób nie powinien powodować uczulenia i reakcji alergicznych.