Nadwrażliwość zęba na ciepło-zimno

Witam, przez ostatni miesiąc byłem na urlopie w polsce i postanowiłem pójść do dentysty i uporać się ze wszystkimi problemami, łącznie miałem do zrobienia 12 ubytków na górze i 5 na dole. Wiem trochę zaniedbałem (głównie szyjki). Po około 5 wizytach a konkretniej po zrobieniu 5tki, oraz 6tki prawej (zatruta do kanalowego) teraz mam zrobione wszystko ale boli mnie szczęka, jakby nerw jakiś, wrażliwość na ciepłe/zimne, co 12h staram sie tabletki brac gdy nasila sie za bardzo w nocy ból.

Witam, wydaje mi się, z tego co Pan pisze, że niestety trzeba zgłosić się gabinetu bo być może któryś z tych zębów trzeba leczyć jeszcze raz, 6- tkę bo jest jakiś dodatkowy kanał lub może nie do końca oczyszczony jeden z kanałów lub 5-tkę gdzie rozpoczyna sie stan zapalny. Ale to można sprawdzić tylko poprzez badanie. Pozdrawiam