Nagłe problemy z zasypianiem u 9,5-miesięcznego dziecka

Witam. Mój 9,5 miesieczny synek od urodzenia pięknie bez płaczu i grymasow zasypial kazdego dnia o 20 czasem cos tam sobie pogadal do misia i zasypial ale nigdy nie bujalam nie nosilam itd... Był obiektem zazdrości innych mam których dzieci nie chcia latwo zasypiac. Od ok 2 tygodni wszystko sie zmieniło syn nie chce spac o 20 mecze sie czesto do 22 zeby usunął. Co sie stało ? U nas w życiu nie nastąpiły żadne zmiany. Syn jest zdrowy, ma 2 ząbki.

Lek. Tomasz Budlewski

Być może kolejne ząbki zaczynają się wyrzynać, być może jakaś infekcja. Proponuję udać się do psychiatry, po badaniu będzie można określić postępowanie.