Nagłe spadki cukru i wynik badania poziomu hormonów tarczycy

Jakiś czas temu pojawiły się nagłe spadki cukru. Z początku wyłącznie po spożyciu alkoholu (nie mówimy tutaj o upijaniu się). Wybudzałam się w nocy z dreszczami, wilczym głodem, roztrzęsionym ciałem itd. Objawy przechodziły gdy coś zjadłam lub ssałam tabletkę sacharozy. W dzień muszę jeść kilka posiłków inaczej zaczyna mnie trząść. Po słodyczach często mam podobne objawy:mdłości, niepokój, poty.Miałam dosyć podwyższony hormon androstedionu. Glukoza 5,65, TSH 4,14 FT4 13,9 FT3 5,9.

Wskazane byloby mierzenie stężenia glukozy w czasie opisywanych objawów - możliwa hipoglikemia reaktywna.
OGTT też byłby wskazany
TSH na górnej granicy normy - proponuję kontakt z lekarzem rodzinnym i ustalenie dalszej diagnostyki