Niechęć partnera do seksu podczas miesiączki

Dlaczego mój facet nie chce wspolzuc ze mną gdy mam okres a on o tym wie. JA Z KOLEI PO 3 DNIU GDY PEZESTAJE MNIE BOLEC TO MSM OCHOTE. ZAUWAZYLAM ZE GDY NUE WIE ZE MAM OKRES TO WSPOLXYJEMY A PO STODUNKU JAK SIE DOWIE ZEMAM TO JEST JUZ PO WSZYSTKIM. CXY TO JEGO PSYCHIKA? ???? MNIE NIE PRZESZKADZA TEN FAKT JSK JEST ZACHOWANA HIGIENA I Już nie mam boli.

Dzień dobry!

Ludzie różnią się między sobą poglądami, potrzebami, przekonaniami, gustami itp. Część mężczyzn nie lubi, nie akceptuje seksu podczas okresu - z różnych powodów. Warto porozmawiać z partnerem, jakie są jego. Może obawia się, że zada Pani ból? Uważa, że seks podczas okresu jest ryzykowny dla zdrowia? A może widok krwi jest dla niego nieprzyjemny i kojarzy się aseksualnie, odbiera przyjemność ze zbliżenia? Poznając przyczynę będzie można o niej porozmawiać i rozwiać ewentualne wątpliwości - lub zaakceptować wybór i uczucia partnera.

Pozdrawiam!

Dojrzałość polega na umiejętności samoograniczania, jeśli jest to wskazane. Polega też na uwzględnianiu potrzeb/opinii Partnera.
Wprowadzanie Go w błąd nie jest dobra opcją.
W większośći kultur współżycie w czasie menstruacji jest mniej lub bardziej, ale niezalecane.
Pisze już o tym Stary Testament.
Z punktu widzenia medycznego kontakty seksualne w tym czasie zalicza sie do zachowań ryzykownych.
Większość mężczyzn źle odbiera to także estetycznie.
Spotyka się, choć bardzo rzadko, fetysz "seksu menstruacyjneg".
Nie zawsze jednak fetysz w fantazjach oraz na video jest nadal fetyszem w "realu".
Seksualizm to złożony fenomen.
Pozdrawiam. JW, Poznań.