Niedoczynność tarczycy a częste bóle głowy, senność i sucha skóra

Witam, Od 2000 roku choruję na niedoczynność tarczycy, na chwilę obecną przyjmuję Letrox 125, dziś odebrałam wyniki i TSH mam równe 100 i prolaktynę 30. Mam częste bóle głowy, ciągle bym spała, ogólnie, to nic mi się nie chcę, cokolwiek mam zrobić, to muszę się do tego zmusić, mam bardzo suchą skórę. Czy może być spowodowany tak wysoki poziom TSH i jakie mogą być tego konsekwencje. Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam Beata

Magdalena StusiĹska

Dawka leku którą Pani przyjmuje jest dość duża- być może niewystarczająca. Należy skonsultować się z lekarzem endokrynologiem.