Nieprawidłowości poziomu hemoglobiny, hematokrytu

Witam! Robiłam badanie krwi miesiąc temu i takie wartości miałam nieprawidłowe: Hemoglobina 11,4 (norma 12,1-16) Hematokryt 33,3 (n. 36-47) RDW 16,0 (n.11,6-14,5) OB 46 (n. do 15) WBC-Leukocyty 11,5 (n. 4-10) Pozostałe wartości w normie. W tym tygodniu powtórzyłam badanie i tym razem jedyne, co nie mieści się w normie to OB (34) i RDW (16,1). Reszta wyników wróciła do normy. Czy konieczna jest wizyta u lekarza czy już wszystko jest w porządku? Dodam, że leczę się na niedoczynność tarczycy.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Każde wyniki powinien ocenić lekarz prowadzący. Zdecydowanie warto zatem udać się na konsultację.