Nietolerancja pokarmowa a drapanie uszu, niespokojny sen, zimne poty u 7-miesięcznego dziecka

Witam, mój synek 7m-cy ma stwierdzoną nietolerancję pokarmową. Alergolog zalecił odstawić zupki, owoce, soki na dwa tygodnie i włączył Ketotifen 2x dziennie. Syn obecnie pije Neocate LCP i Sinlac. Po trzech dniach od zaleceń lekarza, objawy minęły. Dzisiaj mijają dwa tygodnie i powinnam mu podać marchewkę i obserwować jego reakcję,ale jest coś nie tak. Od 3 dni, mimo diety objawy: drapanie po uszach do krwi, płacz-nie bawi się, nie śpi, zimne,mokre poty wróciły. Jeżeli to nietolerancja to co?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W przypadku wystąpienia niepokojących objawów wskazana jest wizyta kontrolna u lekarza prowadzącego. W razie konieczności zostanie wdrożone odpowiednie postępowanie.