O czym może świadczyć ból w okolicach splotu słonecznego?

Odczuwam ból w okolicach splotu słonecznego po lewej stronie. Ta dolegliwość doskwiera mi tylko w trakcie wykonywania podciągań na drążku w fazie koncentrycznej. Ból jest dość silny i postrzegam go raczej jako ból mięśniowy na powierzchni chrząstek żebrowych. Co to może być? Czy powinienem zrobić przerwę od ćwiczeń (nie chciałbym)?

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze tak i udać się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć