O czym świadczy osłabienie i senność przy niskim ciśnieniu?

Witam, mam ciśnienie 95/44., tętno waha się między 61 a 72. Mam 19 lat. Od jakiegoś czasu jesteś osłabiona i cały czas chce mi się spać. Co to może być? Czy się tym przejmować?

Lek. Michał Lenard

Osłabienie i senność mogą być spowodowane niskim ciśnieniem krwi. Jeżeli takie objawy nie występowały wcześniej, sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego, który zleci wykonanie podstawowych badań i zdecyduje o dalszym postępowaniu. Pozdrawiam!