O czym świadczy zniesienie lordozy szyjnej?

prosze o odpowiedz czy zniesienie lordozy szyjnej, przewezenie przestrzeni miedzykregowej c5/c6 i c6/c7 z osteofitami na krawedziach tych trzononow wielopoziomowa dyskopatia,, sklerotyzacja stawow miedzykregowych od c6 do th1 to powazne schorzenia wymagajace konsultacji czy jakis zabiegow u mezczyzny w wieku 37 lat, czy mam sie obawiac takich wynikow czy da sie z tym normalnie zyc? prosze o odpowiedz

Wynik wskazuje, że ma Pan następstwa wady postawy (zniesienie lordozy). Powinna Panu pomóc współpraca z doświadczonym fizjoterapeutą, który skoryguje postawę i zniweluje skutki za pomocą technik fizjoterapeutycznych. Pozdrawiam, Paweł Czarnocki