Odpowiednia dieta dla 28-latki

Witam mam problem niewiem co robić chce bardzo schudnąć i mam dietę od dietetyk ale często płacze bo jestem głodna a nie akceptuje swojej figury mam 170cm.wzrostu waga 75kg niemam juz siły często niechce mi się żyć mam dwie córeczki jestem po cesarce córki 7lat i 4 latka tyłku one mnie trzymają są najważniejsze aleja co ja mam robić chce być chuda a niemam siły na diety niedaje rady pomóżcie proszę

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

Witam serdecznie,

może psychodietetyk Pani pomoże, niepokojący jest częsty płacz i brak siły - być może to początki depresji, proszę zgłosić się do psychologa.

Pozdrawiam