OTZ i pomiar poziomu amylazy, lipozy i prób wątrobowych a nadużywania alkoholu

OZT Jestem po ozt od naduzywania alkoholu poł roku nie piłem teraz pije co dwa tygodnie po 6 piw i sprawdzam po kazdym piciu poziom amylazy lipozy oraz próby wątrobowe, czy jeżeli bede sprawdzał ciągle te parametry wiedziac ze np amylaza skacze mi mi zawsze o 100 po 6 piwach ze 100 na 200 a do podwóch tygodniach wraca spowrotem na 100 gdzie norma jest 430 i nigdy nie przekrocze zadnych parametrów to moge tak pic? i nie umre ani nie dostane znowu tego bólu co podczas ozt? ani nie trafieDOszpita

Milena Lubowicz

W pewnym momencie może być tak, że zamiast do 200 poziom urośnie dużo wyżej i dojdzie do OZT. Nikt nie da Panu gwarancji, że takie picie jest bezpieczne.
Pozdrawiam