PCOS, podwyższony poziom żelaza, osłabienia i arytmia
Witam, mam pare dolegliwosci ktore mnie mecza i nurtuja. Osoby w moim otoczeniu mowia ze jestem przewrazliwiona i nikt nie bierze mnie na powaznie ze wzgledu na mlody wiek (czytaj: 19lat). Mam policystyczne jajniki. Lewy np na rozmiar 11mm i oczywiacie oba ma Usg wygladaja jak sznur perel. Ostatnie badania wskazaly ze mam podwyzszone zelazo. Dokladnie mam 184mg. Jestem wegetarianka od 5 lat. Kolejny objaw to oslabienie i arytmia serca czeste bez powodow plus bole jaka moze byc przyczyna?

KOBIETA, 19 LAT ponad rok temu
Lek. Katarzyna Szymczak
95 poziom zaufania
Bez badania lekarskiego ciężko postawić diagnozę. PCOS najprawdopodobniej występuje niezależnie od pozostałych objawów. Sugeruję kontakt z lekarzem i podstawowe badania.
Pozdrawiam