Czy powinnam rozpocząć przyjmowanie tego leku?

Witam. Lekarz zapisał mi concor 1,25 (1 tabletkę dziennie) z uwagi wyniki holtera (pobudzenia serca). Tętno mam różne od 49 w nocy do ponad 100-110 w ciągu dnia. Teraz np. mam 67. Zastanawiam czy rozpoczynać branie leku? Boję się czy tętno nie spadnie mi za bardzo. Z drugiej strony odczucia arytmii zdazaja sie dość regularne a temu wlasnie mial zapobiec lek. Następna wizyta u kardiologa dopiero pod koniec czerwca. Będę wdzięczna za poradę.
KOBIETA, 40 LAT około miesiąca temu

Jeżeli lekarz po ocenie wyników Holtera uznał, że włączenie leku w tej małej dawce będzie bezpieczne to sugeruję postępować zgodnie z zaleceniami.