Pieczenie odbytu i ból jelit przy wypróżnianiu

Witam mam taki problem piecze mnie strasznie odbyt od paru miesiecy a do tego dochodzi bol jelit przy wyproznianiu co to moze byc prosze o odp utrudnia mi to codzienne zycie.

Lek. Tomasz Budlewski

Być może są to hemoroidy. Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badanu będzie można zdecydować o odpowiednim dalszym postępowaniu.