Podejrzenie przepukliny pachwinowej prawostronnej i ból jądra

Witam mam 21 lat mam podejrzenie przepukliny pachwinowej prawostronnej bylem u chirurga powiedzial ze nie mam a ja czuje czasami uwypuklenie boli mnie jadro nad jadrem to co idzie od jadra od gory mam takie skrecone to a nad lewym jadrem nie mam, boli mnie jak jest wezek chlonny i idzie do gory a moze ma to wplyw wyrostek robaczkowy nie wiem? Jak ogolilem sobie przyrodzenie to czuje po chwili bol w wezle chlonnym prawym. A czemu boli to co od jadra gory idzie ta zyla niby nie wiem jak zazywa sie

Na odległość trudno poradzić bez badania fizykalnego. Proszę udać się na konsultację do innego chirurga lub urologa celem ponownego badania.

Z wyrazami szacunku
dr n.med.Marek Rodzeń
specjalista chirurg

Tak mogą objawiać się żylaki powrózka nasiennego. Warto wykonać USG z przepływami żylnymi. Leczenie operacyjne o ile potwierdzi się to podejrzenie. Wskazana kontrola urologiczna.