Podwyższony poziom CRP i OB oraz stłuszczenie wątroby

Witam. Mam pytanie dotyczące moich wyników. CRP +, OB podwyższone, lekarze szukają w moim organizmie ognisk zapalnych. Robiłam badania: TK głowy, USG brzucha, RTG płuc i wszystko dobrze, wątroba zatłuszczona. Dostałam skierowanie do hematologa i tam źle wyszły mi badania ( Powyżej Normy) GRA,LYM,MON,WBC,MCHC. Choruję na sklerodermię ale ta choroba kilka lat temu się zatrzymała. Bardzo Puchną mi nogi, od kolana w dół, oraz ręce od łokcia w dól ( mają dziwne zgrubienia)

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji możliwe jest, że przyczyną podwyższonych parametrów jest właśnie twardzina.