Podwyższony poziom limfocytów u 4-latka

Witam serdecznie. Odebrałam dzisiaj wyniki z morfologii. I chciałam sie spytać dziecko ma limfocyty podwyzszone 69.7 a prawidlowy jest podany 50.0 a ma 4 latka.Chcialam sie spytac czy wszystko jest ok.Z gory serdecznie dziekuje.
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Badania laboratoryjne są jednym ze szczebli diagnostycznych. Najważniejsze jest zestawienie wyników badań z obrazem klinicznym. Czy dziecko w ostatnim czasie przechodziło jakąś infekcję? Czy miało wykonywane jakieś szczepienia?
Czy pojawiły się jakiekolwiek objawy budzące niepokój?
Wyniki badań krwi warto skonsultować z lekarzem, który zlecił ich wykonanie.